BMW 1 Serie
118i Sport Line 5 Deurs | Xenon | Lichtmetaal | Airco | Winterset
Direct kopen, basisprijs: € 4.345,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.345,-
LEASEPRIJS: € 71,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 869,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 118i Sport Line 5 Deurs | Xenon | Lichtmetaal | Airco | Winterset |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 september 2011 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 237.129 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 71,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.345,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 58-SGS-4 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 1.421 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.825 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Airconditioning
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Koplampreiniging
- Sportvelgen
- Xenon koplampen
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes